Menu

Meryl Streep i Ariana Grande... razem?!

Meryl Streep i Ariana Grande... razem?!
Wspaniała aktorka i odnosząca sukcesy wokalistka zagrają razem w jednym filmie. (Fot. Getty Images)
Wśród nowych tytułów, które zaserwuje Netflix zapowiadana jest ekranizacja musicalu The Prom. W obsadzie znalazły się takie nazwiska jak Ariana Grande i Meryl Streep, a za reżyserię odpowiada twórca kultowego Glee, Ryan Murphy.
Reklama

Scenariusz będzie oparty na nominowanym do nagrody Tony musicalu o tym samym tytule, a obsada składa się z niekończącej się listy gwiazd. Oprócz wspomnianych już Ariany Grande i Meryl Streep, do projektu zaangażowani są również: James Corden, Nicole Kidman, Andrew Rannells i Kerry Washington.

Musical "The Prom" zadebiutował w Atlancie w 2016 roku, następnie trafił na Broadway w 2018 roku. "The Prom" zdobył sześć nominacji do nagrody Tony, w tym za najlepszy musical i reżyserię. Netflix sięgnął po tę historię, której ekranizacji podjął się twórca kultowego "Glee", Ryan Murphy.

Na razie nie jest znana dokładna data premiery tego projektu, jednak jak przewiduje "Deadline", jest ona planowana na 2020 rok.

Fabuła koncentruje się na czterech nieco przyblakłych gwiazdach Broadwayu, które udają się do niezwykle konserwatywnego miasteczka Edgewater, w stanie Indiana. Dee Dee Allen (Meryl Streep) i Barry Glickman (James Corden) wystąpili w musicalu o Eleanor Roosevelt, niestety ten występ zebrał recenzje, które uderzają w ich kariery.

Wspólnie z Angie Dickinson (Nicole Kidman) i Trentem Oliverem (Andrew Rannells) szukają sposobu na ponowny rozgłos i ożywienie ich podupadającej kariery. Szansą na to, ma okazać się pomoc Emmie, licealistce z Edgewater, która nie może zabrać na bal maturalny swojej dziewczyny.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 01.10.2020
GBP 4.939 złEUR 4.515 złUSD 3.851 złCHF 4.188 zł

Sport


Sport

Reklama