Menu

Miley Cyrus śpiewa o rozstaniu

Miley Cyrus śpiewa o rozstaniu
Miley Cyrus to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalów naszych czasów. (Fot. Getty Images)
Niektórzy po rozstaniu z ukochaną osobą zamykają się w czterech ścianach albo rzucają w wir imprez, albo... piszą o tym piosenki. Tak postąpiła Miley Cyrus. Gwiazda opublikowała teledysk do piosenki Slide Away, w której śpiewa o rozstaniu ze swoim mężem.
Reklama

"Slide Away" to kompozycja, w której Miley Cyrus śpiewa o rozstaniu z australijskim aktorem Liamem Hemsworthem, którego poślubiła niespełna rok temu po 10 latach znajomości. Za teledysk odpowiada Alexandre Moorse.

Cyrus i Hemsworth poznali się podczas kręcenia filmu "Ostatnia piosenka". Nazwała go swoim "pierwszym poważnym chłopakiem”. Wiosną 2012 r. media podały, że para zaręczyła się, zaś w grudniu 2013 pisano o ich rozstaniu.

W 2016 aktorzy wrócili do siebie, ponownie się zaręczyli, a 23 grudnia 2018 wzięli ślub. Po ślubie Cyrus przyjęła nazwisko męża. W 2019 para ogłosiła separację po siedmiu miesiącach małżeństwa.

W 2019 r. Miley Cyrus zapowiedziała wydanie trzech EP-ek. Pierwsza z nich "She is Coming" ukazała się 31 maja.

Album "She Is Coming" odniósł międzynarodowy sukces i uchodzi za jeden z najlepszych w karierze artystki. (Fot. Getty Images)

Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 r.

W 2015 r. zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo "Miley Cyrus and Her Dead Petz". Jej najnowszy album to "Younger Now" z 2017 r. Gwiazda, która jest także aktorką, niedawno zagrała w serialu Woody'ego Allena, "Crisis in Six Scenes".

Teledysk do piosenki w ciągu zaledwie 24 godzin obejrzało ponad 19 mln osób. Tym samym Miley ustanowiła najlepszy wynik oglądalności w historii, pokonując teledysk "Best Song Ever" One Direction.

W wydaniu Księgi Rekordów Guinnessa z 2011 gwiazda została uwzględniona jako najczęściej obecna na listach przebojów nastolatka.

Cyrus byłą największą gwiazdą ostatniej edycji Orange Warsaw Festival, gdzie przyciągnęła na swój występ tłumy fanów. W programie nie zabrakło piosenek z ostatniej EP-ki piosenkarki "She Is Coming".

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmach "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" ("Independence Day: Resurgence") czy komedii "Jak romantycznie!". 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 12.08.2020
GBP 4.903 złEUR 4.412 złUSD 3.756 złCHF 4.101 zł

Sport


Sport

Reklama