Menu

Miley Cyrus z nowym teledyskiem

Miley Cyrus z nowym teledyskiem
Nowa płyta Milej Cyrus spotkała się z ciepłym przyjęciem. (Fot. Getty Images)
W sieci pojawiła się piosenka On A Roll, wykonana przez Miley Cyrus w serialu Czarne lustro. Największa gwiazda ostatniej edycji Orange Warsaw Festival, zapowiedziała, że wkrótce opublikuje całą kompozycję.
Reklama

"On A Roll", to cover "Head Like a Hole" Nine Inch Nails, wykonany przez Miley Cyrus w serialu "Czarne lustro".

Piosenkarka zapewniła, że opublikuje pełną wersję kompozycji. To, czego można posłuchać w sieci, to nie jest oficjalna wersja, lecz klip przygotowany przez fana wokalistki.

W odcinku zatytułowanym "Rachel, Jack and Ashley Too" Miley Cyrus wcieliła się w gwiazdę popu, która jest idolką innych bohaterek. Gwiazda udzieliła też głosu robotowi, który ma przypominać filmową gwiazdę popu.

W filmie słychać tylko fragment utworu, ale Miley Cyrus nagrała całą kompozycję i obiecała fanom, ze wkrótce ją opublikuje.

Miley Cyrus, największa gwiazda ostatniej edycji Orange Warsaw Festival, przyciągnęła na swój występ tłumy fanów. W programie nie zabrakło piosenek z ostatniej EP-ki piosenkarki "She Is Coming".

Na małej płytce znalazło się aż sześć kompozycji. Wśród gości zaproszonych do nagrań są: Ghostface Killah, RuPaul, Swae Lee oraz Mike WiLL Made-It.

"She Is Coming" to pierwsza z serii EP-ek Miley Cyrus. Kolejne "She Is Here" oraz "She Is Everything" trafią do fanów latem i jesienią.

Miley Cyrus, amerykańska aktorka, piosenkarka i autorka piosenek, popularność zdobyła za sprawą głównej roli w serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus", trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku. Teledysk do piosenki w ciągu zaledwie 24 godzin obejrzało ponad 19 mln osób. Tym samym Miley ustanowiła najlepszy wynik oglądalności w historii, pokonując teledysk "Best Song Ever" One Direction.

W wydaniu Księgi Rekordów Guinnessa z 2011 gwiazda została uwzględniona jako najczęściej obecna na listach przebojów nastolatka.

Jej najnowszy album to "Younger Now" z 2017 roku. Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody'ego Allena "Crisis in Six Scenes".

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.09.2020
GBP 4.881 złEUR 4.457 złUSD 3.759 złCHF 4.138 zł

Sport


Sport

Reklama