Menu

"Yesterday" - film o świecie bez Beatlesów...

"Yesterday" - film o świecie bez Beatlesów...
Film cieszy się rosnącą popularnością w Wielkiej Brytanii. Czy w Polsce też przyciągnie widzów do kin? (Fot. Getty Images)
Czy można wyobrazić sobie świat bez muzyki Beatlesów? W takim świecie budzi się pewnego dnia bohater komedii romantycznej Yesterday. W sieci pojawiła się pierwsza piosenka ze ścieżki dźwiękowej obrazu.
Reklama

"Yesterday", czyli wizja świata bez muzyki Beatlesów – to najnowszy film Danny'ego Boyle'a, reżysera "Slumdog. Milioner z ulicy" czy "Trainspotting". Świat bez muzyki Beatlesów wymyślił Richard Curtis, scenarzysta "To właśnie miłość", "Notting Hill" czy "Cztery wesela i pogrzeb".

Ponieważ jednak świat bez muzyki Beatlesów nie mógłby istnieć, twórcy filmu wymyślili postać Jacka Malika (Himesh Patel), który jako jedyny na świecie zna piosenki słynnej liverpoolskiej czwórki. Tak to się zaczyna...

W filmie "Yesterday" w rolach głównych oprócz Himesha Patela, zobaczymy Lily James oraz Kate McKinnon. Mniejsze role zagrają tacy wielbiciele muzyki Beatlesów jak choćby Ed Sheeran, który zagra samego siebie.

Zdjęcia do filmu nakręcono w Gorleston-on-Sea, Liverpoolu, Cantley, Great Yarmouth i Reading (Anglia, Wielka Brytania) oraz w Los Angeles (Kalifornia, USA).

Film z pewnością podbije serca widzów i fanów muzyki Beatles na całym świecie. Pierwszym udostępnionym utworem ze ścieżki dźwiękowej obrazu jest tytułowy utwór "Yesterday".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.02.2020
GBP 5.111 złEUR 4.250 złUSD 3.919 złCHF 3.992 zł

Sport


Reklama