Menu

Nowy teledysk Pink! Gwiazdę zastępują drag queens z Londynu

Nowy teledysk Pink! Gwiazdę zastępują drag queens z Londynu
Pink cały czas intensywnie koncertuje, promując wydany w 2017 roku album "Beautiful Trauma". (Fot. Getty Images)
Pink opublikowała nowy teledysk do singla 'Walk Me Home'. Wideo promuje album 'Hurts 2B Human', który ukazał się w kwietniu. Już 20 lipca Pink zagra koncert w Warszawie w ramach Beautiful Trauma World Tour na PGE Narodowym.
Reklama

W drugim klipie do singla "Walk Me Home" wokalistkę zastępują na scenie drag queens z londyńskiego zespołu Sink the Pink. "Walk Me Home" promuje album "Hurts 2B Human", który ukazał się 26 kwietnia.

Nad albumem Pink pracowała z takimi artystami jak: Max Martin, Shellback, Julia Michael, Nate Ruess, Greg Kurstin i Billy Mann, a także po raz pierwszy z Teddym Geigerem, Sashą Sloan, Beckiem i Sia.

Swój drugi singiel "Hustle" Pink stworzyła z kolei z Danem Reynoldsem z Imagine Dragons. W piosenkach na płycie można usłyszeć też głosy Khalida, Chrisa Stapletona, Cash Cash i Wrabela.

Singiel "Hustle" Pink stworzyła z Danem Reynoldsem z Imagine Dragons. (Fot. Getty Images)

W standardowej wersji na album trafi 13 kompozycji, a czternasta będzie bonusem na japońskiej edycji płyty.

Wiadomość o nowym albumie była o tyle zaskakująca dla fanów, że Pink cały czas intensywnie koncertuje promując wydany w 2017 roku album "Beautiful Trauma". Na płycie znalazł się m.in. przebój "What About Us", piosenka bardzo dobrze przyjęta przez polskie rozgłośnie radiowe, nominowana do nagrody Grammy.

Promując nowy krążek artystka wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 20 lipca. Na powrót Pink do Polski trzeba było czekać aż 15 lat. Oprócz Warszawy na liście europejskich koncertów znalazło się m.in. pięć niemieckich miast oraz Amsterdam i Paryż.

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.08.2021
GBP 5.3305 złEUR 4.5533 złUSD 3.8315 złCHF 4.2366 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama