Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Beyonce zaskakuje fanów kolejnym nieoczekiwanym albumem

Beyonce zaskakuje fanów kolejnym nieoczekiwanym albumem
Beyonce zaskoczyła fanów nowym albumem. (Fot. Getty Images)
Beyonce najwyraźniej uznała, że dokument Homecoming: A Film by Beyonce to za mało. Dlatego obok filmu rejestrującego jej podróż od koncepcji do spektakularnego i historycznego występu na festiwalu Coachella postanowiła wydać również nowy album.
Reklama

Plotki o siódmym albumie Beyonce, ożywiał tajemniczy wpis "B7", który pojawił się w mediach społecznościowych. Następnie niespodziewanie w serwisach streamingowych znalazł się album "Homecoming: Live Album".

Album to zapis jej występu na kalifornijskim festiwalu muzycznym Coachella. Zawiera 40 zaśpiewanych na żywo utworów. Oprócz piosenek, które artystka wykonała w trakcie zeszłorocznego festiwalu, są też dwa bonusowe numery: "Before I Let Go” oraz "I Been On”.

Krytycy na całym świecie tylko w jeden sposób byli w stanie opisać jej show - "historyczny występ". "Prawdopodobnie nie będzie bardziej znaczącego, absorbującego, mocnego i radykalnego występu amerykańskiego muzyka w tym roku lub w najbliższym czasie, niż występ Beyonce" - napisał Jon Caramanica, krytyk muzyczny "The New York Times".

Tajemnicza fraza "B7” pojawiła się w mediach społecznościowych dzień przed premierą filmu, który już można oglądać na Netflix. "Homecoming: A Film by Beyonce" to intymny dokument na temat koncertu Beyonce na festiwalu Coachella w 2018 roku. Emocjonalna podróż od koncepcji aż do występu, który zapoczątkował ruch kulturowy. Film prezentuje nie tylko występ Beyonce, za jego sprawą możemy również prześledzić próby i przygotowania do występu.

Artystka uwielbia raczyć swoich fanów muzycznymi niespodziankami. W podobnej oprawie pojawił się jej szósty album studyjny "Lemonade". Każdemu z nagrań na płycie towarzyszył teledysk, zatem był to drugi „album wizualny” artystki, po "Beyonce" z 2013 roku. 23 kwietnia 2016 roku na platformie HBO, został zaprezentowany 60-minutowy film, zatytułowany "Lemonade", w którym zostały ujęte teledyski do wszystkich piosenek. "Lemonade" został udostępniony do odsłuchu za pośrednictwem serwisu streamingowego Tidal.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.08.2019
GBP 4.753 złEUR 4.352 złUSD 3.920 złCHF 4.007 zł

Sport


Reklama