Menu

Beyonce zaskakuje fanów kolejnym nieoczekiwanym albumem

Beyonce zaskakuje fanów kolejnym nieoczekiwanym albumem
Beyonce zaskoczyła fanów nowym albumem. (Fot. Getty Images)
Beyonce najwyraźniej uznała, że dokument Homecoming: A Film by Beyonce to za mało. Dlatego obok filmu rejestrującego jej podróż od koncepcji do spektakularnego i historycznego występu na festiwalu Coachella postanowiła wydać również nowy album.
Reklama

Plotki o siódmym albumie Beyonce, ożywiał tajemniczy wpis "B7", który pojawił się w mediach społecznościowych. Następnie niespodziewanie w serwisach streamingowych znalazł się album "Homecoming: Live Album".

Album to zapis jej występu na kalifornijskim festiwalu muzycznym Coachella. Zawiera 40 zaśpiewanych na żywo utworów. Oprócz piosenek, które artystka wykonała w trakcie zeszłorocznego festiwalu, są też dwa bonusowe numery: "Before I Let Go” oraz "I Been On”.

Krytycy na całym świecie tylko w jeden sposób byli w stanie opisać jej show - "historyczny występ". "Prawdopodobnie nie będzie bardziej znaczącego, absorbującego, mocnego i radykalnego występu amerykańskiego muzyka w tym roku lub w najbliższym czasie, niż występ Beyonce" - napisał Jon Caramanica, krytyk muzyczny "The New York Times".

Tajemnicza fraza "B7” pojawiła się w mediach społecznościowych dzień przed premierą filmu, który już można oglądać na Netflix. "Homecoming: A Film by Beyonce" to intymny dokument na temat koncertu Beyonce na festiwalu Coachella w 2018 roku. Emocjonalna podróż od koncepcji aż do występu, który zapoczątkował ruch kulturowy. Film prezentuje nie tylko występ Beyonce, za jego sprawą możemy również prześledzić próby i przygotowania do występu.

Artystka uwielbia raczyć swoich fanów muzycznymi niespodziankami. W podobnej oprawie pojawił się jej szósty album studyjny "Lemonade". Każdemu z nagrań na płycie towarzyszył teledysk, zatem był to drugi „album wizualny” artystki, po "Beyonce" z 2013 roku. 23 kwietnia 2016 roku na platformie HBO, został zaprezentowany 60-minutowy film, zatytułowany "Lemonade", w którym zostały ujęte teledyski do wszystkich piosenek. "Lemonade" został udostępniony do odsłuchu za pośrednictwem serwisu streamingowego Tidal.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 09.07.2020
GBP 4.991 złEUR 4.474 złUSD 3.949 złCHF 4.208 zł

Sport


Sport

Reklama