Menu

Największy polski event networkingowy w Londynie już 9 grudnia!

Największy polski event networkingowy w Londynie już 9 grudnia!
Mateusz Grzesiak to znany polski coach. (Fot. Mateusz Grzesiak/materiały prasowe)
Dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem swojej firmy czy szukających partnerów biznesowych szykuje się wyjątkowe wydarzenie, podczas którego spotka się ponad 500 polskich przedsiębiorców z Wielkiej Brytanii. 9 grudnia 2017 r. w Londynie w hotelu Hilton London Metropole odbędzie się szkolenie Sukces przez duże S, które poprowadzi dr Mateusz Grzesiak.
Reklama

Po wydarzeniu zaplanowany jest networking uczestników, który będzie prowadzony przez Wojciecha Kołodziejczaka, specjalistę od tworzenia sieci biznesowych w Wielkiej Brytanii.

To największy tego typu event networkingowy w Wielkiej Brytanii. Nigdy w historii w jednym miejscu w tym kraju nie spotkało się ponad 500 polskich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem zarówno osobistym, jak i swojego biznesu. To wyjątkowa okazja do poznania ludzi, którzy szukają możliwości rozwoju w dobie Brexitu. To także doskonały moment, żeby nawiązać kontakty i połączyć siły z innymi rodakami, którzy już prowadzą swoje biznesy na Wyspach. Sesja networkingowa po szkoleniu Mateusza Grzesiaka to wydarzenie samo w sobie.

Centre for Entrepreneurs podaje, że w 2015 roku nieco ponad 21 tys. Polaków w Wielkiej Brytanii założyło 22 tys. przedsiębiorstw, a dalsze 65 tys. Polaków wybrało samozatrudnienie. W 2017 liczby te wzrosły odpowiednio do 40 oraz 85 tyś. Polacy na Wyspach należą do czołówki najbardziej przedsiębiorczych nacji, plasując się tuż za Irlandią, Indiami oraz USA.

Po szkoleniu odbędzie się także panel dyskusyjny z Paulem T. Lajszczakiem oraz Iloną Felicjańśką. Paul jest właścicielem kilkudziesięciu biznesów, które działają na terenie Wielkiej Brytanii, Dubaju oraz Polski, który opowie o tym, jak udało mu się odnieść tak spektakularny sukces na globalnej arenie.

Ilona Felicjańska natomiast opowie o swojej międzynarodowej karierze modelki, o tym jak przeżyła życiowy kryzys i jak się z niego podźwignęła i jak dziś pomaga dzięki niemu innym.

Organizator przedsięwzięcia - ExcellenceVale - chce dać szansę na rozwój nie tylko przedsiębiorcom, dlatego zdecydowalo się nieodpłatnie przekazać cześć biletów na Sukces przez duże S Polakom, którzy działają wolontaryjnie na rzecz Polonii, np. pracują w szkołach sobotnich jako wolontariusze czy w fundacjach charytatywnych.

Zainteresowane osoby powinny przesłać krótki opis swojej działalności przez Facebooka albo na adres anna@excellencevale.com.

W dalszym ciagu istnieje możliwość zasponsorowania wydarzenia oraz wystawienia się podczas niego. Zainteresowani mogą zgłaszać się bezpośrednio do przedstawicieli ExcellenceVale, pisząc na adres email podany wyżej.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Dr Mateusz Grzesiak jest przedsiębiorcą i wykładowcą. Ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Szkoli międzynarodowo od ponad 13 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich (m.in. Niemcy, Anglia, Irlandia, Włochy, Polska) i latynoskich (m.in. Ekwador, Meksyk, Brazylia, Kolumbia). Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele poprzez dostarczanie narzędzi psychologii interdyscyplinarnej w czterech obszarach biznesu i życia osobistego: sprzedaży i marketingu, samorealizacji i relacji, kultury i wartości, przywództwa i zarządzania.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.10.2020
GBP 5.061 złEUR 4.577 złUSD 3.866 złCHF 4.273 zł

Sport


Sport

Reklama