Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Polska wokalistka popowa wydaje debiutancki album w UK

Polska wokalistka popowa wydaje debiutancki album w UK
Polska wokalistka popowa Kinga K wydaje swoją debiutancką EP-kę w Wielkiej Brytanii! Minialbum składa się z czterech piosenek. Jest to historia autobiograficzna, opowiadająca jej dotychczasowe życiowe doświadcznia w UK.
Reklama
Reklama

Kinga powraca po 18-miesięcznej przerwie. Wydała wcześniej dwa single: ‘Here With You’ w 2015 roku i ‘When You Left Me’ w 2016 roku. Jednak najnowsze EP ukazuje jej zupełne inne, swieże oblicze. Znajduje się na nim nowoczesna muzyka elektroniczna, którą mamy nadzieję usłyszeć w wielu klubach w Polsce i Wielkiej Brytani.

Cały album był napisany wraz z innymi brytyjskimi muzykami. Tytułową piosenkę ‘Glad I Found You’ Kinga napisała ze znaną brytyjską wokalistką Cherrii Voncelle.

Sam album był efektem współpracy Kingi z niesamowicie utalentowaną i uznaną producentką muzyczną z Londynu - Hannah V, która wcześniej współpracowała z takimi artystami jak: Rihanna, Jessie J czy JP Cooper. Najnowszy album Hannhy V, który zrobiła dla JP Cooper, znajduje się aktualnie w pierwszej dziesiątce UK charts.

EP Kingi zawiera świeże, taneczne, nowoczesne rytmy. Pisząc muzykę do EP, Kinga czerpała inspiracje od takich artystów jak Sia, Zara Larson, Rae Morris czy Jonas Blue. Jest to wpadająca w ucho muzyka, która każdego podniesie na duchu.

Do tytułowej piosenki ‘Glad I Found You’ powstał fantastyczny teledysk nagrany w nadmorskiej scenerii wschodniego wybrzeża Anglii. Piosenka opowiada historię dziewczyny, która po latach samotności, kiedy nie mogła odnaleźć się w nowym kraju, do którego przybyła własciwie sama - bez rodziny czy przyjaciół - w końcu odnajduje radość i stabilizację w ramionach ukochanego. Pragnie ona podzielić się tą historia i radością z tym zwiazaną ze wszystkimi.

Słoneczna, nadmorska sceneria teledysku doskonale odzwierciedla jej samopoczucie. Znajduje się na plaży, gdzie radośnie śpiewa słowa piosenki. Dodatkowo w teledysku pojawia się para tancerzy, która uwydatnia radosny charakter utworu.

EP zawiera cztery utwory: singiel Glad I Found You, I Won't Give Up, Will You be There? i Wide Awake. Te autobiograficzne utwory opisują życie piosenkarki na Wyspach, pokonywanie różnych wyzwań i docelowo odnalezienie szczęścia i realizację zamierzonych celów.

Glad I Found You - Kinga K jest dostepne w sklepie iTunes:  Glad I Found You - EP by Kinga K i na Spotify.  

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 04.03.2024
GBP 5.0480 złEUR 4.3201 złUSD 3.9820 złCHF 4.5119 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama