Menu

Jak nie zapomnieć o wakacjach po powrocie do biura?

Jak nie zapomnieć o wakacjach po powrocie do biura?
Kilka wakacyjnych akcentów w miejscu pracy wprawi cię w dobry nastrój i przypomni urlopowe szaleństwa. (Fot. Thinkstock)
Jeśli letni urlop masz już za sobą, letnią atmosferę możesz zatrzymać za pomocą stroju. Twoje ulubione wakacyjne ubrania i akcesoria świetnie sprawdzą się też za biurkiem i... poprawią twój nastrój.
Reklama

Po pierwsze, nie rezygnuj z letnich bluzek o kroju motyla. Biała, płócienna bluzka z szerokimi rękawami będzie eleganckim, acz przypominającym kanikułę strojem. Z ciemną spódnicą okaże się idealnym zestawem do biura.

Jedwabna bluzka z licznymi falbankami świetnie sprawdzała się na letnich garden party. Śmiało można ją włożyć i do pracy. Ona sprawi, że poczujesz się jak na wakacjach.

Stylowa, ulubiona, długa portfelowa spódnica w mocnym, np. czerwonym kolorze równie świetnie jak na molo będzie wyglądała w pracy. Możesz do niej dodać kolorowe letnie sandałki, póki upalnie, korzystaj z lata!

Sukienka w kwiatowy wzór także pozwoli zatrzymać lato po powrocie do pracy. Modny tego sezonu portfelowy krój, lejące się tkaniny i żywe kolory - oto sposób na przetrwanie drugiej części sierpnia w biurze.

Nie rezygnuj również z biżuterii. Na opalonej skórze pięknie zaprezentują się złote bransoletki i wisiorki.

Polubiłaś latem wiklinowy koszyk? Szkoda odkładać go do przyszłego lata. Do białej koszuli i szpilek będzie wyglądał szykownie i stylowo. A jeśli połączysz go z modną tego lata koszulką z napisem, okaże się, że jest wiele sposobów, by wakacyjny klimat tak szybko nie przeminął... 

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.02.2020
GBP 5.125 złEUR 4.309 złUSD 3.957 złCHF 4.062 zł

Sport


Reklama