Menu

Tego aktora relaksuje... obcinanie paznokci

Tego aktora relaksuje... obcinanie paznokci
Proszę, jakie ładne paznokcie! (Fot. Getty Images)
Dla większość mężczyzn obcinanie paznokci to najbardziej prozaiczna czynność na świecie. Ale Matthew McConaughey podchodzi do niej z ogromnym namaszczeniem. Słynny aktor wykonuje ten zabieg z wielkim skupieniem. Gdy zabiera się za obcinanie sobie paznokci, potrafi mu to zająć 45 minut.
Reklama

"Jestem ogromnie utalentowany, jeśli chodzi o obcinanie paznokci. Zakładam latarkę na czoło, okulary. Siadam z koktajlem i odbywam miłą 45-minutową sesję. Jest to dla mnie bardzo relaksujące z jakiegoś powodu" – wyznał na łamach brytyjskiego magazynu filmowego "Empire" McConaughey.

W wywiadzie poznajemy jeszcze jedną ciekawostkę z życia hollywoodzkiego gwiazdora. "W 1977 r. brałem udział w konkursie Mały Mister Teksasu. Pamiętam, że zdobyłem trofeum. Mama zrobiła mi z nim zdjęcie. Wisiało ono w kuchni. Każdego dnia rano mówiła mi: Witaj Mały Misterze Teksasu. Później zbierałem zdjęcia do mojej książki i zrobiłem zbliżenie na tabliczkę, która była na trofeum. Jest tam napisane – zdobywca drugiego miejsca" – podzielił się zaskakującym odkryciem. McConaughey nie ma o to do matki pretensji, gdyż w ten sposób dała mu pewność siebie. "Może nie byłbym w miejscu, w którym jestem teraz, gdyby nie okłamywano mnie tak cudownie" – komentuje zdobywca Oscara.

Aktor udzielił wywiadu miesięcznikowi "Empire" przy okazji promowania swojej autobiografii "Greenlights", która trafiła do sprzedaży w drugiej połowie października. Opowiada w niej o swojej przemianie z niegrzecznego chłopca w odpowiedzialnego męża i rodzica. I niczego nie ukrywa. Nawet tego, że jego ojciec zmarł uprawiając seks z jego matką. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.01.2021
GBP 5.123 złEUR 4.550 złUSD 3.751 złCHF 4.218 zł

Sport


Sport

Reklama