Menu

Najmodniejsze suknie ślubne? Inspirowane księżniczkami Disneya

Najmodniejsze suknie ślubne? Inspirowane księżniczkami Disneya
Księżniczek jest dziewięć. Wśród nich te najbardziej znane, Śnieżka, Kopciuszek i Ariel. Każda inna, tak jak różne są przyszłe panne młode. I każda z nich jest inspiracją absolutnie bajkowej sukni ślubnej.
Reklama

Nim rozpocznie się sezon ślubny, warto poznać aktualne trendy. Już w kwietniu zupełnie unikatowa kolekcja sukni ślubnych zadebiutuje na New York Bridal Fashion Week. Kreacji w kolekcji Disney Fairy Tale Wedding Collection będzie około 16 wzorów. Zaprojektowanych z myślą o różnych sylwetkach, różnych osobowościach i wreszcie, różnych materiałach, z których mają być uszyte.

Po nowojorskich pokazach suknie będą dostępne w wybranych butikach na terenie Stanów Zjednoczonych. Ceny będą rozpoczynały się od 1 200 dolarów.

Jak przekonuje CEO marki, Kelly Crum, pomysł był naturalną konsekwencją rozmów z klientkami: "Bardzo wiele, jeśli nie większość przyszłych narzeczonych dorastało w atmosferze disneyowskich baśni, czarów, a przede wszystkim przepięknych księżniczek w jeszcze wspanialszych kreacjach. I to marzenie postanowiliśmy spełnić".

Najbardziej wyrafinowana suknia należy do linii Platinum. Cena Tiany Platinum rozpoczyna się od trzech tysięcy dolarów, ale w zależności od wybranego wykończenia, może sięgnąć nawet 10 tysięcy.

Komentarze
  • Lennik
    2 marca, 15:07

    Jest 11 księżniczek (kolejno Śnieżka, Kopciuszek, Aurora, Ariel, Bella, Jasmina, Pocahontas, Mulan, Tiana, Roszpunka i Merida) plus za niedługo dojdzie do nich jeszcze Vaiana xD

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.04.2020
GBP 5.144 złEUR 4.534 złUSD 4.172 złCHF 4.288 zł

Sport


Reklama