Menu

Kanye West znów szokuje!

Kanye West znów szokuje!
Kanye z córką North. (Fot. Getty Images)
Muzyk, który od pewnego czasu zachowuje się tak, jakby brał udział w konkursie na najbardziej szokujące wyznania w Internecie, teraz opublikował wideo, na którym wydaje się załatwiać na jedną ze statuetek Grammy wrzuconą do toalety. Kilka godzin przed tym raper zanudził Twittera, publikując obszerne fragmenty swoich kontraktów z wytwórniami muzycznymi.
Reklama

Raper najwyraźniej nie zamierza złożyć broni. Kontynuuje walkę z wytwórniami muzycznymi, sięgając po coraz bardziej zastanawiające techniki nacisku. Tym razem na Twitterze opublikował 8-sekundowy film, na którym widać, jak prawdopodobnie się załatwia na jedną ze swoich 21 nagród Grammy.

Prawdopodobnie, bo Kanye ostatecznie nie wyjaśnił w klarowny sposób, co naprawdę dzieje się na filmie, zawsze zatem może nazwać to prowokacją czy niekoniecznie udanym żartem. Gorsze jest jednak chyba to, że filmik został okraszony buńczucznym napisem, że artysta nie zamierza na tym skończyć. A progres dziwactwa jest trudny do pominięcia.

Przypomnijmy, że Kanye West walczy o zwolnienie go z podpisanych wcześniej kontraktów z wytwórniami muzycznymi. Chodzi o Universal i Sony. Od tego uzależnia wydanie kolejnej płyty. Nie wyjaśnia przy tym jednak, dlaczego miałby zostać z tych kontraktów zwolniony.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.10.2020
GBP 5.140 złEUR 4.633 złUSD 3.950 złCHF 4.333 zł

Sport


Sport

Reklama