Menu

Halle Berry będzie astronautką!

Halle Berry będzie astronautką!
Halle Berry jest jedną z najbardziej ulubionych aktorek reżyserów filmów sci-fi...(Fot. PAP/EPA)
Kolejną osobą, która razem z Joshem Gadem wystartuje do lotu w kosmos, mającego na celu uratowanie Ziemi przed zagładą, będzie ona!
Reklama

Do obsady thrillera "Moonfall" dołączyła Halle Berry. Film reżyseruje specjalista od katastroficznych widowisk Roland Emmerich. Zgodnie z tytułem filmu, który można tłumaczyć jako "upadek Księżyca", kłopoty mieszkańców Ziemi zaczną się w chwili, gdy Księżyc z niewyjaśnionych przyczyn zostanie wytrącony ze swojej orbity i zacznie zmierzać ku Ziemi. Skutek może być tylko jeden - Srebrny Glob ma wkrótce zderzyć się z Niebieską Planetą, co doprowadzi do całkowitej anihilacji ludzkości. Grupa śmiałków wyrusza w kosmos, by wylądować na powierzchni Księżyca i zaradzić katastrofie.

Halle Berry wcieli się w rolę byłej astronautki NASA, której wcześniejsze misje w kosmosie kryją wskazówki dotyczące nieodwołanej katastrofy. Dołączy ona do naukowego geniusza granego przez Josha Gada. To właśnie jego obliczenia udowodniły, że Ziemię czeka zderzenie z Księżycem.

Scenariusz do filmu wspólnie z Emmerichem napisali Harald Kloser i Spenser Cohen. Cała trójka pracowała już przy jednym z poprzednich filmów katastroficznych reżysera - "2012" z 2009 roku. Premierę "Moonfall" zaplanowano na przyszły rok. Zdjęcia rozpoczną się jesienią w Montrealu, jeśli pozwoli na to przebieg pandemii koronawirusa.

Halle Berry można było ostatnio oglądać w kontynuacjach serii "John Wick", "Kingsman" i "X-Men". Niedawno aktorka ukończyła zdjęcia do swojego debiutu reżyserskiego zatytułowanego "Bruised". Wcieli się w nim w postać byłej zawodniczki MMA, która w niesławie zakończyła swoją karierę sportową. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.05.2020
GBP 4.983 złEUR 4.438 złUSD 4.050 złCHF 4.171 zł

Sport


Sport

Reklama