Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Olesen accused of sexual assault on flight

Olesen accused of sexual assault on flight
Duńska gwiazda wpadła w ogromne tarapaty. (Fot. Getty Images)
Multiple European Tour winner Thorbjorn Olesen was reportedly arrested on suspicion of sexual assault.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

"Jest to szokujące, ponieważ Olesen to wielka gwiazda duńskiego golfa i jesteśmy z niego bardzo dumni. Pomimo że obecnie znajduje się na 62. miejscu w światowym rankingu, to w ubiegłym sezonie był członkiem reprezentacji Europy w prestiżowym turnieju Ryder Cup" - skomentowały duńskie media.

Tym razem Duńczyk wracał liniami British Airways z turnieju w Memphis do Londynu, gdzie mieszka na stałe. Po swoich ekscesach zasnął i obudzony został dopiero na lotnisku Heathrow przez policję.

Podróżujący z nim brytyjski golfista Ian Poulter opowiedział mediom, że takie zachowanie zdarza się na pokładach tanich linii, lecz nie spodziewał się, że dojdzie w samolocie tak renomowanego przewoźnika. "Nie spodziewałem się takiego zachowania po moim przyjacielu, który dostał amoku. To było agresywne obrażanie personelu i pasażerów, potem położył się na śpiącej pasażerce i zaczął ją seksualnie molestować, a na końcu już nasikał na podłogę na oczach wszystkich" - podkreślił Poulter.

"Został zatrzymany, lecz po przesłuchaniu został zwolniony. Sprawa jest poważna i zostanie teraz przekazana do sądu" - przekazała duńskiemu dziennikowi "Ekstrabladet" rzeczniczka londyńskiej policji.

Również przewoźnik skieruje sprawę do sądu i poinformował "Ekstrabladet", że takich zachowań w żadnym wypadku nie będzie tolerować, a konsekwencje będą bardzo surowe.

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 21.05.2024
  GBP 4.9798 złEUR 4.2572 złUSD 3.9175 złCHF 4.3052 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement