Menu

Meghan Markle and Prince Harry will star in their own reality show?

Meghan Markle and Prince Harry will star in their own reality show?
Chcieli "prywatności", a wpuszczą do domu kamery - komentują z dezaprobatą najnowsze doniesienia królewscy korespondenci... (Fot. Getty Images)
According to the latest reports, the princely couple will soon start working on the first project as part of the recently established cooperation with Netflix. It is to be a program showing their everyday life and charity work.
Advertisement
News available in Polish

Na początku września książę Harry i Meghan Markle podpisali umowę z Netflixem, na mocy której będą produkować filmy i programy dokumentalne, fabularne oraz produkcje dla dzieci. Jak donosił wówczas "The New York Times", wcześniej prowadzili oni rozmowy m.in. z Disneyem i Apple. Według najnowszych doniesień, na horyzoncie pojawiła się już pierwsza odsłona współpracy książęcej pary z serwisem streamingowym. Ich program ma być połączeniem serialu dokumentalnego i reality show. Meghan i Harry mają w nim pokazywać swoje codzienne życie i działalność charytatywną. W tym celu zaproszą oni do swojego domu kamery, które będą im towarzyszyć przez trzy miesiące.

"W centrum opowieści znajdzie się ich filantropia, a nie to, co robią za zamkniętymi drzwiami. To będzie gustowny materiał, nie tradycyjne reality show w stylu programu Katie Price i Petera Andre. Książę Harry i Meghan chcą dać widzom wgląd w ich życie i całą pracę charytatywną, którą wykonują. Choć mieli z pewnością mnóstwo wzniosłych pomysłów na pokazanie współczesnych problemów świata, takich jak ubóstwo czy kryzys klimatyczny, Netflix najwyraźniej chce czegoś bardziej mięsistego" – wyjaśnia osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z "The Sun".

Do opublikowanych właśnie rewelacji odniosła się słynna pisarka i redaktorka "Majesty Magazine", miesięcznika poświęconego brytyjskiej rodzinie królewskiej i jej historii. "To zdumiewające i obłudne. Opuszczając dwór chcieli mieć więcej prywatności. To jest dokładnie to, czego obiecali nie robić" – skomentowała Ingrid Seward.

Rzecznik Netfliksa, zapytany o komentarz w tej sprawie, nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi, ale nie zdementował krążących na ten temat plotek. "Para ma już kilka projektów w fazie rozwoju, m.in. innowacyjny program dokumentalny i serial animowany o inspirujących kobietach. Na ten moment nie ujawniamy szczegółów tych projektów" – skwitował.

Czytaj więcej:

Książę Harry i księżna Meghan będą produkować filmy dla Netflixa

Szef Netfliksa: Meghan i Harry zajmą się produkcją "ekskluzywnych programów"

Nowe fakty ws. konfliktu Meghan z ojcem. "Wiedziała, że jej list wycieknie do mediów"

Meghan Markle będzie wydzwaniać do Amerykanów i zachęcać do głosowania

Media w UK: Harry i Meghan złamali zasadę politycznej neutralności monarchii

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 19.10.2020
  GBP 5.037 złEUR 4.550 złUSD 3.876 złCHF 4.245 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement