Premier League: Manchester United record, but without Ronaldo

Na zdj. Aaron Wan-Bissaka z Manchester United i Daniel Podence z Wolverhampton Wanderers podczas wczorajszego meczu. (Fot. Getty Images)
Manchester United players did not lose the 28th league game away in a row and set a league record. Yesterday they beat Wolverhampton Wanderers 1-0 after Mason Greenwood hit in the 80th minute. Cristiano Ronaldo has not yet played for 'The Reds'.

Po raz pierwszy w wyjściowym składzie znalazł się Jadon Sancho, a debiut zanotował Raphael Varane. Pierwszy z nich dołączył do angielskiego zespołu z Borussii Dortmund, a drugi z Realu Madryt.

Na razie nie zagrał Ronaldo, którego transfer z Juventusu Turyn był jednym z największych hitów tego wakacyjnego okna. Kibice oczekiwali, że zagra on już w niedzielę. Na stadion w Wolverhampton przynieśli portugalskie flagi oraz wielką figurę przedstawiającą jego postać.

Bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz ManU David de Gea. To właściwie on "uratował" drużynie zwycięstwo. Dzięki temu "Czerwone Diabły" zajmują trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Liderem jest Tottenham Hotspur, który jako jedyny ma komplet zwycięstw.