Lewandowski played in the sparring with Manchester United

Robert Lewandowski (Fot. Getty Images)
Bayern München beat Manchester United 1-0 in a friendly match, and Robert Lewandowski appeared on the 46th minute in the home team. Polish footballer returns to the game after rest associated with participation in the world championships in Russia.

Jedynego gola we wczorajszym starciu z MU strzelił w 59. minucie Hiszpan Javi Martinez po podaniu swojego rodaka Thiago Alcantary. Spotkanie oglądało 75 tysięcy widzów.

Dla mistrzów Niemiec to był pierwszy sparing po powrocie ze Stanów Zjednoczonych (tam byli m.in. bez Lewandowskiego).

Za tydzień Bawarczycy zmierzą się w meczu o Superpuchar Niemiec z Eintrachtem Frankfurt.

Lewandowski od wielu tygodniu jest łączony z transferem m.in. do Realu Madryt, Manchesteru United czy Chelsea Londyn, ale Bayern konsekwentnie powtarza, że nie sprzeda polskiego napastnika. Niedawno podkreślił to szef klubu Karl-Heinz Rummenigge, a wcześniej trener Niko Kovac.