Selena prawdopodobnie zajmie się już tylko aktorstwem... (Fot. PAP/EPA)

Selena Gomez zapowiada muzyczną emeryturę?

Gdy w trakcie pandemii uruchomiła swoją kosmetyczną markę i już od trzech sezonów z powodzeniem wciela się w rolę Mabel Mory w serialu 'Zbrodnie po sąsiedzku', muzyka zeszła na dalszy plan. Wiele wskazuje na to, że ten etap jej scenicznej kariery już wkrótce może się zakończyć. Gomez deklaruje, że chce nagrać jeszcze jedną płytę, ale ta może być pożegnaniem ze sceną muzyczną.

Od wydania ostatniego albumu Seleny Gomez, "Rare", minęły już trzy lata i jeśli wierzyć zapowiedziom samej artystki planuje ona muzyczny powrót. Niestety, ten będzie mieć gorzki smak, bo może być to ostatnia płyta w jej dorobku.

Deklarację taką złożyła sama wokalistka goszcząc niedawno w podcaście "Smartless".

"Czuję, że mam w sobie jeszcze tylko jeden album muzyczny" - wyznała 31-latka. "Im jestem starsza, tym bardziej chcę znaleźć tę przestrzeń, w której osiądę" - stwierdziła dodając, że najpewniej tym będzie aktorstwo.

Choć wyznanie Gomez może zasmucić jej fanów, jej samej pożegnanie z muzyką może przyjść znacznie łatwiej.

"Byłam przekonana, że muzyka będzie świetną zabawą i sprawi mi wiele przyjemności. Tak naprawdę chciałam zostać aktorką, nigdy nie zamierzałam śpiewać zawodowo, na pełny etat, ale hobby zamieniło się w coś większego" - skwitowała w audycji była dziewczyna Justina Biebera. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Co o tym myślisz?
Ładuję...
Kurs NBP
GBP
4.9810
+0.0164
EUR
4.2864
+0.0022
USD
3.7756
+0.0202
CHF
4.6526
+0.0155
Forex
Źródło: currencybeacon.com
Ładuję...

Ogłoszenia

Wiadomości

Wydarzenia

Menu