Menu

Będzie nowa wersja serialu "Strażnik Teksasu"

Będzie nowa wersja serialu "Strażnik Teksasu"
Stróż prawa - Chuck Norris. (Fot. Gettty Images)
Na ekrany telewizorów powróci Cordell Walker, główny bohater popularnego przed laty serialu 'Strażnik Teksasu'. W nowej wersji główną rolę zagra Jared Padalecki.
Reklama

Stróż prawa, w którego rolę w latach 1993-2001 wcielał się Chuck Norris, będzie miał nowe przygody, ale wciąż będzie dbał o bezpieczeństwo mieszkańców tytułowego stanu.

Nowa wersja kultowego serialu będzie nosić tytuł "Walker”, a Padalecki wcieli się w rolę Cordella Walkera, owdowiałego ojca dwójki dzieci. Po dwóch latach pracy pod przykrywką, powróci do rodzinnego Austin.

W rolę strażnika Texasu wcieli się Jared Padalecki. (Fot. Getty Images)

Będzie starał się na nowo nawiązać kontakt ze swoimi dziećmi, a także ustabilizować życie prywatne u boku konserwatywnej rodziny.

Razem ze swoją nową partnerką, jedną z pierwszych kobiet w szeregach Strażników Teksasu, stawi też czoła kolejnym wyzwaniom. Szybko odkryje, że śmierć jego żony wymaga wyjaśnienia.

Scenariusz do serialu "Walker", zamówionego przez stację The CW, napisze Anna Fricke, a wyprodukuje go razem z nią Dan Lin. Ten producent ma na koncie takie hity jak m.in. "Terminator – Ocalenie", "Sherlock" Guya Ritchiego czy ostatnio "To" według powieści Stephena Kinga, a także serialową wersję "Zabójczej broni".

"Walker" nie jest jedynym nowym serialem zamówionym przez stację The CW. We wtorek 14 stycznia ogłoszony został również start produkcji serialu "Superman & Lois", w których role wcielą się Tyler Hoechlin oraz Elizabeth Tulloch. Hoechlin i Tulloch w rolach Clarka Kenta i Lois Lane pojawili się już wcześniej w innych serialach stacji The CW składających się na tzw. "Arrowverse". Głównie w kilku odcinkach serialu "Supergirl".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.02.2020
GBP 5.118 złEUR 4.283 złUSD 3.962 złCHF 4.037 zł

Sport


Reklama