Menu

Volleyball: Muzaj and Bołądź joined for a week to Polish team

Volleyball: Muzaj and Bołądź joined for a week to Polish team
20-letni Muzaj jest zawodnikiem PGE Skry Bełchatów (Fot. arch.)
Left-handed Maciej Muzaj and Bartholomew Bołądź will train the Polish volleyball representation which remain at the camp in Spale. Both of them are to help to play against those players who are left-handed.
Advertisement
News available in Polish

Zarówno 20-letni leworęczny Muzaj, jak i będący jego rówieśnikiem Bołądź kilka tygodni temu byli członkami prowadzonej przez Andrzeja Kowala reprezentacji Polski, która rywalizowała w Lidze Europejskiej. Od dzisiaj zaś uczestniczą w treningach ekipy Stepehane'a Antigi, dla której najważniejszą imprezą w tym roku jest mundial (30 sierpnia - 21 września).

"Bardzo się cieszę, że będę mógł trenować z najlepszymi siatkarzami w Polsce. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu, więc tym bardziej cieszę się, że wcześniej rozpocznę treningi. Dla mnie będzie to na pewno kolejne ważne doświadczenie" - podkreślił cytowany na oficjalnej stronie PGE Skry Bełchatów Muzaj, który jest zawodnikiem mistrza kraju. Bołądź reprezentuje klub Cerrad Czarni Radom.

Podopieczni Antigi 2 sierpnia zakończyli w sobotę zgrupowaniu we francuskim Capbreton. W Spale będą ćwiczyć do 13 sierpnia, a następnie przeniosą się do Krakowa, gdzie wystąpią w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera (16-18 sierpnia), ostatnim sprawdzianie przed organizowanymi przez Polskę MŚ.

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 19.10.2020
  GBP 5.037 złEUR 4.550 złUSD 3.876 złCHF 4.245 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement