Menu

Train passenger launches foul-mouthed rant and threatens to fight people

Train passenger launches foul-mouthed rant and threatens to fight people
Polacy w ciągu kilku sekund spacyfikowali agresora. (Fot. Facebook/Crimewatch UK)
The two-minute clip begins with the unidentified male - who is dressed in black jeans and a matching T-shirt with a grey jacket - approaching various passengers.
Advertisement
News available in Polish

Trwające ok. 2 minut wideo nagrał jeden z pasażerów, będący świadkiem ataku. Na krótkim filmie widać, jak agresywny Brytyjczyk najpierw obrał sobie za ofiarę mężczyznę, którego w pewnym momencie chwycił za głowę.

Następnie agresor wdał się w potyczkę słowną z kobietą. Ta krzyczy, aby "przestał tak się zachowywać" i "wyszedł z pociągu". 

To jednak nic nie dało, a sytuacja przybrała jeszcze gorszy obrót, gdy w obronie pasażerów stanął podróżny siedzący po drugiej stronie wagonu. Napastnik najwyraźniej szykował się do fizycznej konfrontacji, a następnie kilkakrotnie uderzył próbującego go uspokoić mężczyznę w twarz - podaje Mirror.co.uk.

Kiedy wydawało się, że za chwilę dojdzie do ostrej wymiany ciosów, do akcji wkroczyło dwóch Polaków, którzy - nie przebierając w słowach - potrzebowali zaledwie kilku sekund, aby rozprawić się z agresorem.

Nagranie udostępnione 26 listopada na profilu Crimewatch UK ma setki komentarzy, z czego większość to pochwały za postawę Polaków.

Brytyjska policja potwierdziła, że ​​Brytyjczyk został aresztowany. Odpowie za agresywne zachowanie i zastraszanie pasażerów pociągu.

A deranged man abuses passengers on a train ...

A deranged man abuses passengers on a train ...

Posted by Crimewatch UK on Thursday, 26 November 2020
  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 25.01.2021
  GBP 5.114 złEUR 4.544 złUSD 3.740 złCHF 4.216 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement