Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Tiger Woods recovers with the children

Tiger Woods recovers with the children
Woods miał wiele szczęścia i zdaje sobie z tego sprawę. (Fot. Getty Images)
The American media reports that the famous golfer realizes that he was very lucky. 'He knows it's a miracle that he's alive' - quotes the magazine 'PEOPLE' from a person close to Tiger Woods. The athlete now concentrates on getting better and enjoys the company of his children.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Po blisko trzech tygodniach spędzonych w szpitalu 45-letni sportowiec wreszcie mógł wrócić do domu. Jak poinformował we wtorek na Twitterze, opuścił szpitalne progi, jest w swoim domu na Florydzie i choć nadal odczuwa ból, to jest w dobrym nastroju. Nie zapomniał także podziękować za opiekę medyczną, dzięki której po wypadku, który miał miejsce 23 lutego, wciąż żyje.

"Dziękuję wszystkim niesamowitym chirurgom, lekarzom, pielęgniarkom i personelowi w Harbor-UCLA Medical Center i Cedars-Sinai Medical Center. Wszyscy tak się o mnie troszczyliście, że nie jestem w stanie wam wystarczająco podziękować" - stwierdził Woods w oświadczeniu.

Tym co dało mu teraz siłę do walki, jest czas spędzony z dziećmi: 12-letnim synem Charlim Axelem i 13-letnią Sam Alexis. Jak podają amerykańskie media, choć przed nim bardzo długa i trudna rehabilitacja, patrzy w przyszłość z optymizmem.

Dzieci pochodzą z małżeństwa Tigera Woodsa z pochodzącą ze Szwecji 41-letnią Elin Nordergen (sportowiec zażądał od byłej żony powrotu do panieńskiego nazwiska po rozwodzie). Ich związek (oficjalnie rozpoczęty w 2005 roku) zakończył się w 2010 roku w atmosferze skandalu, kiedy to na jaw wyszły romanse golfisty, a on sam przyznał się do blisko 120 kochanek. Mimo to para rozwiodła się bez publicznego prania brudów, w oficjalnym oświadczeniu wyrażając nawet żal, że ich małżeństwo zostało bezpowrotnie zniszczone. 

Czytaj więcej:

Tiger Woods nie będzie oskarżony o niebezpieczną jazdę

Tiger Woods wrócił po wypadku do domu. Czeka go rehabilitacja

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 12.04.2024
  GBP 5.0007 złEUR 4.2666 złUSD 3.9983 złCHF 4.3805 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement