Menu

Kyle Walker organised sex party in middle of quarantine

Kyle Walker organised sex party in middle of quarantine
Kilka godzin później Anglik apelował do rodaków o rozwagę w czasie pandemii koronawirusa... (Fot. Getty Images)
Manchester City player, Kyle Walker, organised a sex party alongside a friend and 2 prostitutes during quarantine. Furthermore, just 1 day later he asked fans to stay at home.
News available in Polish

29-letni prawy obrońca "The Citizens" przeprosił już za swoje zachowanie, a klub zapowiedział postępowanie dyscyplinarne w tej sprawie.

"Piłkarze są globalnymi wzorami i nasi zawodnicy oraz sztab ciężko pracują, żeby wesprzeć ogromne wysiłki służby zdrowia i innych kluczowych pracowników w zwalczaniu efektów pandemii COVID-19. Zachowanie Kyle'a stoi w sprzeczności z tą postawą. Jesteśmy rozczarowani tymi doniesieniami, bierzemy pod uwagę szybkie przeprosiny Kyle'a i przeprowadzimy wewnętrzne postępowanie dyscyplinarne" - poinformował rzecznik klubu.

Według "The Sun", Walker i jego kolega zapłacili 2 200 funtów dwóm kobietom, aby przyszły do domu piłkarza we wtorek. Opuściły go w środę. Tego samego dnia obrońca mistrzów Anglii za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelował do rodaków o stosowanie się do wytycznych rządu i pozostanie w domu, aby uniknąć rozprzestrzeniania koronawirusa.

"Składam publiczne przeprosiny za swoją postawę. Rozumiem, że mój status profesjonalnego piłkarza wiąże się z odpowiedzialnością i koniecznością dawania przykładu. Przepraszam rodzinę, przyjaciół, klub, kibiców i całą opinię publiczną za to, że was rozczarowałem" - napisał 48-krotny reprezentant Anglii.

Rozgrywki piłkarskie na Wyspach, podobnie jak na prawie całym świecie, są wstrzymane z powodu kryzysu związanego z koronawirusem. 

Czytaj więcej:

Piłkarze Premier League nie zgadzają się na obniżkę pensji

Piłkarze Manchesteru United zrzekli się 30 procent pensji

Liga angielska: Jest pomysł, by rozgrywki dokończyć w... Chinach

Liga angielska: Start znów opóźniony, pomoc finansowa dla niższych dywizji

Piłkarze Premier League krytykowani już nie tylko w kraju

    Latest news

    Rates by NBP, date 29.05.2020
    GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

    Sport


    Sport