Menu

Ibrahimovic: I'm not finished, I'm just warming up

Ibrahimovic: I'm not finished, I'm just warming up
"Myślicie, że się skończyłem, że moja kariera wkrótce dobiegnie końca? Nie znacie mnie". (Fot. Getty Images)
AC Milan have enjoyed a complete turnaround in their fortunes since January when Zlatan Ibrahimovic rejoined the club, and the Swede has hit back at those who suggest he is set for retirement, confirming that he's not finished, but rather just warming up.
Advertisement
News available in Polish

"Myślicie, że się skończyłem, że moja kariera wkrótce dobiegnie końca? Nie znacie mnie. Mam tylko jedno do przekazania: nie jestem taki jak wy, bo nie jestem wami. Jestem Zlatan Ibrahimovic i dopiero się rozgrzewam" - oświadczył Szwed.

Zaledwie dwa i pół tygodnia temu gwiazdor Milanu był bardziej tajemniczy w rozmowie z platformą streamingową DAZN: "Mam jeszcze miesiąc, żeby się dobrze bawić. Szkoda mi kibiców, bo być może oglądają mnie po raz ostatni. Czytajcie między wierszami".

Skąd ta zmiana tonu? Włoskie media łączą ją z przedłużeniem umowy z trenerem Stefano Piolim, z którym Ibrahimovic ma bardzo dobry kontakt. Jeszcze niedawno spekulowano, że nowym szkoleniowcem zostanie Niemiec Ralf Rangnick i zaprowadzi w Milanie swoje porządki, a ta perspektywa nie podobała się szwedzkiemu weteranowi.

Ibrahimovic w styczniu dołączył do Milaun, w którym występował już w latach 2011-12. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa "Rossoneri" odrodzili się i po serii bardzo dobrych meczów awansowali na szóste miejsce w tabeli Serie A, a Szwed zdobył siedem bramek i zaliczył cztery asysty. 

Czytaj więcej:

Zlatan Ibrahimovic: Wirus poważnie skomplikował moje plany

Ibrahimovic, jak jak inni Szwedzi, korzysta z otwartych kawiarni

Ibrahimovic nie pojechał do Włoch i kupił... tysiąc hektarów lasu

Ibrahimovic wrócił do Mediolanu. Przejdzie kwarantannę

Ibrahimovic wraca do zdrowia. Kolejne badania za 10 dni

Ibrahimovic w tarapatach. Złamał przepisy epidemiologiczne

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 26.01.2021
  GBP 5.123 złEUR 4.550 złUSD 3.751 złCHF 4.218 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement