Menu

Ibrahimovic planning talks on extending Milan stay

Ibrahimovic planning talks on extending Milan stay
Zlatan zapewnia, że czuje się jeszcze na siłach, by grać na najwyższym poziomie. (Fot. Getty Images)
Despite turning 40 this year, Zlatan Ibrahimovic is thinking about extending his stay at AC Milan beyond this season with talks planned over a new contract, the Swede said on Friday.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Słynny zawodnik udzielił wywiadu gazecie "La Repubblica", w którym zapewnił, że czuje się jeszcze na siłach, by grać na najwyższym poziomie.

W tym sezonie Ibrahimovic z powodu kontuzji nie mógł zagrać w ośmiu meczach Serie A, a i tak udało mu się już strzelić 10 bramek (w sześciu występach). Milan po 17 kolejkach jest liderem tabeli z dorobkiem 40 punktów. Drugi Inter ma o trzy mniej.

"To wszystko daje mi odpowiedź, czy jestem jeszcze w stanie rywalizować w jednej z najsilniejszych lig Europy. Mój kontrakt w czerwcu wygasa, ale mamy zamiar usiąść do rozmów. Nie chcę jednak doprowadzić do sytuacji bez wyjścia, dlatego nie podpisuję już umów długoterminowych" - oznajmił Szwed.

Kończący w październiku 40 lat Ibrahimovic w swojej karierze grał już m.in. w Barcelonie, Paris Saint Germain, Manchesterze United, Juventusie Turyn czy Interze Mediolan.

Czytaj więcej:

"Jestem Zlatan Ibrahimovic i dopiero się rozgrzewam"

Ibrahimovic zostaje w AC Milan

Ibrahimovic wróci do reprezentacji Szwecji? Tajemniczy wpis

Zlatan Ibrahimovic po raz 12. szwedzkim "Piłkarzem Roku"

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 05.05.2021
  GBP 5.2984 złEUR 4.5752 złUSD 3.8136 złCHF 4.1655 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement