Menu

Harry and Meghan may never resume official roles within the Royal Family

Harry and Meghan may never resume official roles within the Royal Family
"Kilka bardzo delikatnych spraw rodzinnych wyciekło do prasy". (Fot. Getty Images)
Harry and Meghan may never resume official roles within the Royal Family after Megxit because of claims made in a new book on the couple.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

W książce "Finding Freedom", która jest publikowana w odcinkach przez "The Times" i "The Sunday Times", autorzy - Carolyn Durand i Omid Scobie - skupiają się na relacjach między członkami brytyjskiego dworu i tym, dlaczego musiało dojść do tzw. Megxitu.

Z publikacji można się dowiedzieć m.in., że Harry był rozgniewany "snobistyczną" postawą Williama po tym, jak nazwał Meghan "tą dziewczyną". Czytamy też, że Sussexowie uważali, iż inni członkowie rodziny królewskiej przekazywali szczegóły z ich życia brytyjskiej prasie.

W "Finding Freedom" jest mnóstwo żalów książęcej pary, ale też intymnych szczegółów na temat ich związku. Autorzy opisują, że Harry wyznał Meghan miłość już po trzech miesiącach spotykania się. Od razu też był gotowy się jej oświadczyć.

Książka opisuje również, w jaki sposób księżna Sussex pozostawiała "wskazówki" na temat romansu, zanim ten stał się publiczny. Podczas jednej z randek opublikowała na Instagramie zdjęcie cukierka Love Hearts z napisem "Kiss Me" i podpisem "Lovehearts in #London". Zaczęła też obserwować konto użytkownika @Spikeymau5, które było prywatnym kontem Harry'ego.

Według Daily Mail, publikacja nowej biografii "storpedowała" wszelkie szanse na stworzenie nowych ról dla Meghan i Harry'ego w rodzinie królewskiej po tym, jak skończy się ich "okres próbny" związany z Megxitem.

"Meghan i Harry chcieli być hybrydowymi członkami rodziny królewskiej, którzy będą łączyć karierę w USA z powinnościami wobec królowej. Niestety, nic nie wskazuje na to, aby teraz mieli jakąkolwiek drogę powrotu do dawnego życia. Kilka bardzo delikatnych spraw rodzinnych wyciekło do prasy, najwyraźniej z błogosławieństwem Sussexów, więc to musiało zaboleć rodzinę Harry'ego" - twierdzi informator brytyjskiej gazety.

W minionym tygodniu Harry i Meghan wydali oświadczenie, w której zaprzeczyli, by brali udział w powstawaniu książki. "Finding Freedom" będzie miała swoją premierę 11 sierpnia br.

Czytaj więcej:

Królowa do Harry'ego: "Zawsze będziesz mógł wrócić"

Harry i Meghan wypełniają w UK ostatnie królewskie obowiązki

Książę Harry i Meghan Markle zaczynają nowe życie w Los Angeles

Harry poślubił Meghan, bo "jest podobna do Diany"

Problemy z fundacją Harry'ego i Meghan. Urząd odrzucił wniosek

Meghan i Harry odcinają się od książki na ich temat

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 14.04.2021
  GBP 5.2513 złEUR 4.5552 złUSD 3.8065 złCHF 4.1413 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement