Menu

Emirates will launch a daily connection from Warsaw to Dubai

Emirates will launch a daily connection from Warsaw to Dubai
Linie Emirates przypomniały, że już 1 października rusza światowa wystawa Expo 2020 w Dubaju. (Fot. Getty Images)
Emirates will increase the frequency of connections from Warsaw to Dubai. From September 20, they will operate seven flights a week on this route, thus returning to the pre-pandemic flight schedule, the carrier said.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

"Od 20 września linie lotnicze wprowadzają dodatkowy rejs na trasie Warszawa–Dubaj. Przewoźnik będzie obsługiwać siedem lotów tygodniowo z Dubaju do stolicy Polski, wracając tym samym do rozkładu lotów sprzed pandemii" - poinformowały linie Emirates.

Jak dodano, oznacza to, że linia będzie oferowała codzienne połączenia z Dubaju do stolicy Polski. Rejsy Emirates do Warszawy będą obsługiwane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER.

Przewoźnik przypomniał, że od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r. Dubaj będzie gospodarzem światowej wystawy Expo 2020.

Emirates mają siedzibę w Dubaju. Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów. Przewoźnik obsługuje loty w 157 kierunkach w 83 krajach m.in. Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowej.

Czytaj więcej:

Emirates, Air France i KLM umożliwiają bezpłatną zmianę rezerwacji biletów

Linie lotnicze przetestują covidową aplikację IATA Travel Pass

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 20.10.2021
  GBP 5.4327 złEUR 4.5841 złUSD 3.9428 złCHF 4.2637 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement