Menu

Embolo was escaping from police through a roof window. He will pay a fine of 200,000 euro

Embolo was escaping from police through a roof window. He will pay a fine of 200,000 euro
Embolo wykazał się kompletną nieodpowiedzialnością, dlatego zapłaci surową karę... (Fot. Getty Images)
An evening by the lake in a large company cost the footballer of Borussia Moenchengladbach Brel Embolo 200 thousand. euro. Such a penalty was imposed by the club on the Swiss representative for participating in an event from which he escaped from the police through a window in the roof.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

W ubiegłotygodniowej imprezie nad jeziorem Baldeney w Essen uczestniczyły - według niemieckich mediów - 23 osoby, w tym ośmiu mężczyzn i 15 kobiet. Wszyscy byli bez maseczek, czym naruszyli ograniczenia pandemiczne.

Reprezentant Szwajcarii, urodzony w stolicy Kamerunu Juande, został "odnaleziony" przez policję w mieszkaniu sąsiadujacym z miejscem, w którym odbywała się impreza. Służby wezwane zostały przez sąsiadów, którzy skarżyli się na głośną muzykę i zabawę.

Piłkarz zaprzeczał obecności w klubie-restauracji i twierdził, że w tym czasie oglądał koszykówkę w telewizji. Policja przedstawiła przebieg wydarzeń, a klub uznał, że jej wersja jest prawdziwa i nałożył na piłkarza grzywnę.

"To, co zrobił Breel, było złe i nieodpowiednie. Naruszył przepisy obowiązujące wszystkich mieszkańców i dlatego został ukarany i to w taki sposób, by była to dla niego dotkliwa, czytelna kara" - stwierdził w rozmowie z niemiecką agencją SID dyrektor sportowy Borussii Max Eberle. 

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 05.03.2021
  GBP 5.306 złEUR 4.579 złUSD 3.839 złCHF 4.131 zł
  Advertisement

  Sport


  Sport

  Advertisement
  Advertisement