EFL Carabao Cup: Manchester City, Manchester United ease into quarterfinals

Manchester City gładko awansował do ćwierćfinału Pucharu Ligi w Anglii. (Fot. Getty Images)
Manchester United and Manchester City booked a place in the League Cup quarter-finals with 3-0 wins over Brighton & Hove Albion and Burnley on Wednesday.

Odpadła drużyna Łukasza Fabiańskiego - West Ham United, ulegając Evertonowi 1:4. Polski bramkarz nie wyjechał z "Młotami" na mecz do Liverpoolu.

Dopiero w rzutach karnych awans zapewniło sobie Newcastle United, pokonując występujący na czwartym poziomie rozgrywek Newport 5-4. Po 90 minutach (nie było dogrywki) utrzymywał się remis 1:1.

We wtorek Tottenham po karnych wyeliminował Chelsea Londyn. Ciekawie zapowiada się także czwartkowa konfrontacja Liverpoolu z Arsenalem Londyn. Oba zespoły grały ze sobą w poniedziałek w ekstraklasie i wówczas Liverpool wygrał 3:1.