Menu

Cristiano Ronaldo thinks that he has a lot in common with Michael Jordan

Cristiano Ronaldo thinks that he has a lot in common with Michael Jordan
"Stworzyliśmy historię" - napisał o Jordanie były zawodnik Realu Madryt, a obecnie Juventusu Turyn. (Fot. Getty Images)
The famous Portuguese football player Cristiano Ronaldo believes that he has a mentality and many other features in common with NBA basketball star Michael Jordan, whose career was presented in the recently broadcast documentary series 'The Last Dance.'
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

"Stworzyliśmy historię" - napisał o Jordanie były zawodnik Realu Madryt, a obecnie Juventusu Turyn na jednym z portali społecznościowych.

Cechy wspólne obydwu legend sportu światowego formatu to - zdaniem Ronaldo - obsesja na punkcie sukcesów i traktowanie każdego kolejnego tytułu mistrzowskiego jako osobistego wyzwania. Takiego Jordana, z którym identyfikuje się Ronaldo, pokazał bijący rekordy oglądalności nie tylko w USA serial o sześciokrotnym mistrzu NBA z drużyną Chicago Bulls.

Dzisiaj mijają dwa lata od ostatniego "tańca" Ronaldo w barwach Realu - triumfu w Lidze Mistrzów. 26 maja 2018 roku w Kijowie "Królewscy" pokonali FC Liverpool 3:1.

"Napisaliśmy historię i musimy się tym cieszyć. Wspaniale było grać w Realu Madryt" – mówił po meczu portugalski napastnik, wywołując lawinę spekulacji. Po kilku tygodniach okazało się, że opuszcza Madryt i przenosi się do Turynu.

Czytaj więcej:

Cristiano Ronaldo wsparł trzy szpitale w Portugalii

Liga włoska: Ronaldo w centrum treningowym Juventusu na badaniach

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 19.10.2021
  GBP 5.4084 złEUR 4.5717 złUSD 3.9212 złCHF 4.2644 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement