Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

An immersive optical illusions museum will open in London next month

An immersive optical illusions museum will open in London next month
Po podbiciu Miami, Oslo, Sztokholmu i Paryża muzeum sztuczek umysłowych zawita w Londynie. (Fot. paradoxmuseumlondon.com/screenshot)
ust when you thought London couldn’t get any more immersive experiences, one more has just dropped. The Paradox Museum, a global chain of galleries dedicated to optical illusions, will open in Knightsbridge this July.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Podczas wizyty w placówce goście będą mieli okazję wejść do gigantycznego kalejdoskopu, poruszać się po zawiłych zakrętach lustrzanego labiryntu czy rozwiązać ciekawe łamigłówki.

Londyński oddział Paradox Museum, sieci powołanej do życia w 2022 r., a której pierwszą placówkę uruchomiono w Oslo, mieści się w dzielnicy Knightsbridge, w budynku naprzeciwko domu handlowego Harrods.

"Wejdź do świata, w którym nic nie ma sensu, ale wszystko wydaje się realne. Bez względu na to, ile masz lat. Zainspirujemy cię i rzucimy wyzwanie twojej kreatywności. Przyjdź, eksploruj i pozwól paradoksom na nowo zdefiniować twoją rzeczywistość!" - czytamy na stronie muzeum, które otworzy w Londynie swoje podwoje 17 lipca.

Na zwiedzenie niecodziennej wystawy przewidziano 90 minut. Bilet wstępu dla dorosłych to koszt od 18,50 funtów.

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 19.07.2024
  GBP 5.0974 złEUR 4.2930 złUSD 3.9461 złCHF 4.4425 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement