Menu
Nr ogłoszenia: 1195180 /
21 maja

Zaopiekuje sie narmalna, mila kobieta

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Dyskretnie zasponsoruje mloda, szczupla dziewczyne, szukam jednej narmalnej, milej dziewczyny ktora szuka przyjaciela/kochanka do stalej relacji, kilka spotkan w miesiacu - Londyn. Zapewniam mila atmosfere, dyskrecje i bezpieczenstwo. Jestem dojrzalym i konkretnym mezczyzna, ktory w dyskretny sposob chce mile spedzic czas i oderwac sie od codziennosci.
Jesli moja propozycja zainteresowala mloda i sympatyczna kobiete, to czekam na wiadomosc ze zdjeciem (twarz zakryta, rozumiem prywatnosc, chodzi o sylwetke) Moja oferta jest realna i prosze tylko o konkretne, zdecydowane kobiety, wiecej na priv 

Kontakt


Konkretny

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(+)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama