Menu
Nr ogłoszenia: 1250557 /
22 maja

Tytuł? A co ja, arystokracja?

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Wiem o jaki tytuł chodzi, ale jeśli przykuło to czyjąkolwiek uwagę, to moze jest szansa, ze i reszta treści nie pójdzie w zapomnienie ;) 
Na początku powieje nudą... Facet z Londynu, 40+, niebawem rozwodnik, bezdzietny, niczym nie wyróżniający sie z tłumu. 
Nie palę, ale czasem na social drinka lubię sie wybrać. Zawodowo podobno dobrze sobie radzę. Lubię zdobywać wiedzę, a przyjaciele twierdzą, że mozna na mnie polegać. Uwielbiam komedie i kabarety, bo śmiech to zdrowie. Jeśli to ogłoszenie brzmi zbyt poważnie, to raczej przez lekką tremę ;) Cóż, nie jest to dla mnie chlebem powszednim dawanie takich ogłoszeń. Szukam sympatycznej nietuzinkowej kobiety. Takiej najlepiej około 30 plus. Raczej interesują mnie osoby aktywne, pewne siebie, zaradne, nastawione na poważną, trwałą relację. Relację, w której bedzie przyjaźń z prawdziwego zdarzenia, lojalność, otwartość, bliskość -również cielesna i umiejętność szybkiego rozwiazywania konfliktów. Takiej kobiety z tzw. jajem, a nie cichutkiej, czekającej aż ktoś ją odkryje romantyczki. Szukam partnerki a nie utrzymanki - przepraszam, jeśli zabrzmiało niepolitycznie. To samo w drugą stronę.
Nie chcę się tu zbytnio rozpisywać, ale chętnie zrobię to podczas dalszej korespondencji. 
Cel znajomości jest raczej jasny, nie jest to pisanie w nieskończoność i zabawa w podchody. Wygląd nie jest najważniejszy, ale jeżeli problemem jest dla Ciebie wymiana zdjęć, to być może szkoda naszego czasu. Preferowałbym osoby z Londynu. 
Nie będę tu pisał puenty - w końcu to początek...


Kontakt


Nowaczek Martin

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(-)0
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama