Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1228276 /
14 sierpnia

Szukam znajomych

Londyn
Szukam znajomych (bez podtekstów)

Treść ogłoszenia


Cześć wszystkich!
Mam 21 lat. W Londynie jestem od roku i szczerze powiem, że nie mam tu za dużej ilości znajomych dlatego piszę tu w poszukiwaniu ciekawych ludzi którzy chcą poznawać nowe osoby. Na codzień pracuje, ale w dniach wolnych nie mam co ze sobą zrobić. Jeżeli jesteś zainteresowana/y wspólnymi wyjściami do klubu, pubu czy nawet na zwykłą kawę bądź wypad do parku to zapraszam do rozmowy. 
Proszę o kierowanie wiadomości na e-mail : znajomi@int.pl
Pozdrawiam i życzę miłego dnia/wieczóru zależne kiedy to czytasz :) 

Kontakt


Poszukiwani znajomi

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 3(-)3
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama