Menu
Nr ogłoszenia: 460616 /
1 August

Szukam sympatycznej kobiety

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Miły mężczyzna poszukuje miłej, sympatycznej Pani. Jestem Anglikiem, który mówi po polsku. Jak każdy człowiek mam swoje potrzeby i pragnienia związane z byciem z drugą osobą.  Szukam miłej, sympatycznej kobiety, która pragnie dobrego towarzystwa oraz prawdziwego związku kobiety i mężczyzny. Jestem 54 lat, poruszającym się na wózku, ale jestem pracujący i wiodący normalne życie w Londynie. Szukam kobiety, której nie przeszkadza ta sytuacja.  Jeśli czujesz się samotna, napisz do mnie na mailai. Napisz mi, czy mieszkasz w Polsce, czy w Anglii, ponieważ jestem otwarty na regularne spotkania, wspólne weekendy lub wspólne życie razem.  Jeżeli chcesz zapytać o więcej to proszę napisz. Czekam na Ciebie

Kontakt


C

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(+)0
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama