Menu
Nr ogłoszenia: 1250544 /
23 maja

Szukam partnera

Londyn Zach.
Ealing
Kobieta szuka mężczyzny

Treść ogłoszenia


Niestety umieszczam moje ogloszenie ponownie gdyz jest to jedyna droga aby poznac wartosciowego faceta w tych czasach.
Poszukuje przyjaciela i partnera w moim wieku czyli po 40. Faceta a nie chlopca, ktory juz cos osiagnal i wie jak korzystac z zycia. Ja jestem atrakcyjna kobieta, 165 cm wzrostu, jasne wlosy, typowa slowianka bez doklejonych sztucznosci. Jestem wyksztalcona i niezalezna.
Szukam kogos bez nalogow i z zamknieta przeszloscia. Kogos odwaznego i ciekawego swiata. Kogos kto nie goni tylko za kasa.

Kontakt


ja
ja

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(-)5
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama