Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1207340 /
9 września

Szukam korepetytorki

Londyn
Pln Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


która w ramach zajęć praktycznych przekaże mi wiedzę w temacie jak zrobić kobiecie dobrze a nawet wielokrotnie i  perfekcyjnie :) Znajomość docelowa jak najdłuższa - uważam że w tej materii facet ma całe życie na "dokształcanie" ;P, 
w ramach korepetycji planuję zwłaszcza sesje wyjazdowo - zwiedzaniowe aby połączyć przyjemne … z przyjemnym :):) 

Zapraszam Panią raczej szczupłą i wiekowo max. w okolicach wczesnej 40 -tki ale jeśli będzie młodsza to płakał nie będę ;)

 Pozdrawiam M. 
 
 
 
 
 
 

Kontakt


M.

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(+)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama