Menu
Nr ogłoszenia: 1250510 /
22 maja

Szukam ideału. :-)

Eastern Region Bedfordshire
Luton
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Witam, poszukuję swojego ideału kobiety, ale nie chodzi mi o wygląd i urodę, choć one też się w pewnym stopniu liczą, ale o charakter i upodobania. Chciałbym poznać kobietę o spokojnym charakterze i z dużym temperamentem. Raczej uległą niż dominującą, ale też wykazującą czasami inicjatywę. Namiętną i wiedzącą jak sprawić mężczyźnie przyjemność, mającą rozmaite upodobanie i mało zahamowań. Szczupłą lub lekko puszystą i w rozsądnie dowolnym wieku. Ja mam 43 lata, jestem wysoki i o średniej, w miarę szczupłej budowie. Mam duży temperament i lubię sporo różnych rzeczy i wiem jak sprawić kobiecie przyjemność, jestem też spokojny, czuły i opiekuńczy, nie palę i bardzo rzadko piję alkohol, co nie znaczy, że jestem strasznie nudny. Jeżeli mieszkasz w rozsądnej odległości ode mnie, masz duży temperament, jesteś namiętna, czuła, czujesz się samotna, jesteś nieśmiała, sądzisz, że gdzieś masz za dużo albo gdzieś za mało, spędzasz sama wieczory i weekendy, jesteś rozwiedziona, brakuje Ci czułości, namiętności ale też i nieco perwersji, może chciałabyś zrealizować fantazje, to odezwij się do mnie. Chciałbym zaznaczyć, że raczej nie szukam przygód, ale stałego namiętnego związku. Nie jestem co prawda księciem i mam swoje wady, ale nie szukam też księżniczki, tylko czułej i namiętnej partnerki, której ciało i ducha, z wzajemnością, będę mógł podziwiać dla przyjemności i radości nas obojga. Jeżeli wytrwałaś czytając do końca, odezwij się do mnie, najlepiej na Whatsappa, żebyśmy mogli się poznać i, mam nadzieję, spotkać któregoś razu w przyszłości. Pozdrawiam.

Kontakt


Robert
+44 7946753Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 4(+)0
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama