Menu
Nr ogłoszenia: 1250489 /
22 maja

Summer in the City

Londyn Pn.
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Hot town, summer in the city 

Back of my neck getting dirty and gritty

Been down, isn't it a pity

Doesn't seem to be a shadow in the city

i tak to bedzie chyba wygladac. Dostalem kilka maili od Wizzaira- pokasowali mi wszystkie moje wakacyjne plany. Ok niech tak bedzie. Jesli mam siedziec na miejscu to nie beczynnie. Niech ten czas bedzie poczatkiem czegos nowego. Szukam kobiety 30- 45lat z poukladanym zyciem i checia dzielenia sie nim z kims. Lokalizacja bez znaczenia na dobra sprawe tak dlugo jak Ty rowniez jestes sklonna do podrozy :) 

Cos o mnie- w UK od 14lat, wyzsze wyksztalcenie, stabilna praca i psychika :) Nie robie zadnych zalozen np moge z kims zamieszkac lub nie- wszystko do ustalenia :) 

Kontakt


P

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(+)3
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama