Menu
Nr ogłoszenia: 1250309 /
19 maja

Regularne spotkania bez zobowiązań !!

Londyn Pn.
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Szukam kobiety do regularnych spotkań , wiek nie gra roli , możliwa pomoc finansowa. Od razu mówię że nie szukam pustaka , tylko dziewczynę do tańca i do różańca z którą można pogadać na każdy temat... jeśli to Ty  , odezwij się koniecznie, kto wie , może coś z tego będzie :) 

Ja 34 lata , wysoki zadbany , ustatkowany materialnie , twardo stąpający po ziemi :)

Kontakt


Art

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(-)8
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama