Menu
Nr ogłoszenia: 1250513 /
22 maja

Przyziemnej drugiej polowki

Londyn Pd.-Wsch.
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Moze sie wydawac ze to nie za wiele a jednak nie jest latwo... Nie mniej napewno warto sprobowac, Chcialbym poznac kogos z kim poczuje naturalnosc i intuicyjnosc w relacji a kazdy dzien nabierze kolorow.  Mozna o sobie duzo superlatyw pisac, ale najlepiej odkrywac to samemu. Dlatego o sobie krotko. 37 latek, 182cm, szczuply, szczery i pogodny. Mieszkam w poludniowym Londynie.  Jak wiekszosc ludzi troche zycia i bagazu mam za soba ale zdecydowanie wiecej jeszcze przede mna :)
Zapraszam do korespondencji, zdjecie mile widziane ;)

Kontakt


DonLondon

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(-)8
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama