Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1228016 /
12 sierpnia

Poznam szczerą osobę z zamiłowaniem do życia :). Może nawet wybudzoną z matrixa?

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Ze względu na trudność odnalezienia Polek w gąszczu innych imigrantów i lokalsów w UK (ponieważ nie funkcjonuję praktycznie w polskiej diasporze, poza kilkoma wyjątkami), zdecydowałem się zamieścić tutaj ogłoszenie. 

O mnie.

Mój samolubny świat znajduję się głównie w obszarze 5 zainteresowań : podróży, tradingu / inwestowania, książek, gier fabularnych, sportu (raczej uprawiania niż oglądania). Fan kultury (polskiej, anglosaskiej i azjatyckiej) muzyki, filmów, seriali, stand - upu etc.

Minimalista, realista i pragmatyk z pozytywnym nastawieniem do życia. Uwielbiający się śmiać :). Uczę się cały czas. Jestem pewny siebie, chociaż wiem jak bardzo brakuję mi odpowiedniego poziomu pokory. Lubię wychodzić poza swoją strefę komfortu i podnosić sobie coraz wyżej poprzeczkę. Wolę raczej podróż do celu niż samo osiąganie go.

Mam 27 wiosen na koncie doświadczenia życiowego, 180 cm wzrostu, brunatne włosy. Jestem raczej prystojny, szczupły i bardziej umięśniony niż obtłuszczony. Na codzień pracuję jako elektryk i mieszkam w Watford.

Szukam świadomej kobiety, która jest szczera przed sobą i innymi. Ciekawej świata, otwartej na dialog, rozmowę i tworzenie czegoś ciekawego. Osoby z którą związek można opisać wzorem 1+1 ≥ 2 ^^. Do wspólnego przejścia tej gry razem i z osobna.

Proszę o odpowiedź, najlepiej mailem na : makogryggg@gmail.com

Marcin


Kontakt


Marcin

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(+)7
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama