Menu
Nr ogłoszenia: 1236576 /
8 listopada

Poszukuję namiętnego, stałego związku.

Londyn
Luton
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Hej, poszukuję namiętnego, stałego związku. Mam 42 lata, jestem wolny, wysoki, szczupły, w miarę dobrze zbudowany, czuły, romantyczny, nie palę, mam duży temperament i lubię dużo różnych aktywności. Chciałbym poznać panią w rozsądnie dowolnym wieku, również starszą, szczupłą lub drobną, ale także lekko puszystą, z temperamentem, dla której fizyczność w związku jest równie ważna jak czułość i bliskość. Mieszkam w Luton i chciałbym poznać panią również mieszkającą w Luton lub rozsądnie bliskich okolicach. Jeżeli jesteś samotna, rozwiedziona, spędzasz samotnie wieczory i weekendy, potrzebujesz bliskości, ciepła i namiętności, jesteś skromna lub nieśmiała, odezwij się do mnie, czekam na Twoją wiadomość. Proszę o kontakt najlepiej na WhatsAppa. Pozdrawiam.

Kontakt


Robert
+44 7946753Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(+)2
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama