Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1228014 /
12 sierpnia

Nie czytaj tego

Londyn
Acton
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Witam,

Tak na prawde nikogo nie szukam . Chce tylko z kims popisac moze jesli nasza konwersacja sie rozwinie spodkamy sie na kawe pogadamy lecz nie obiecuje spodkania nie wysylam zdjecia itp. Krotko o mnie 35l wyksztalcenie wyzsze, bez nalogow, z poczuciem humour, podobno przystojny (z tym to akurat to kazdy ma swoje zdanie ale nie mam sobie nic do zarzucenia), ciekawy swiata,lubie spacery aktywne spedzanie czasu oraz kawe czarna sypana. Chcialbym popisac z kobietmi w wieku 30-40 lat. W Londynie jestem od 10 lat. Po wiecej informacji prosze o pisac do mnie.


Pozdrawiam I zapraszam do korespondencji

Kontakt


kamil

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(-)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama