Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1183298 /
17 lipca

MASTER POZNA ULEGLA KOBIETE LUB PARE.

Londyn
South London
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Doswiadczony ,dojrzaly MASTER  pozna kobiete z fantazjami bycia ulegla,poddana w bdsm. Jestes poczatkujaca ,nie ma problemu . Dominacja fizyczna jak i psychiczna. Wszystko do uzgodnienia. Spotkania tylko u Ciebie albo w Hotelu. Nie bede pisal z niezdecydowanymi, nie bede "wyklocal " sie o nr telefonu. Albo ,albo. Poczuje klamstwo manipulacje zegnamy sie . Nie jestem gowniarz , nie interesuja mnie wirtualne zabawy tylko realne. Jestem dojrzalym, milym, konkretnym facetem. Wszystko dla mnie w tej zabawie i ukladzie musi byc na zasadzie obopolnej zgody a nie robienia na oslep.Nie masz czasu na spotkania , nie odpisuj.Mam sporo ciekawych zabawek.Wiazanie,kneblowanie,pejcz itp Pelna dyskrecja i zaufanie wskazane. Jesli jestes realna ,realnie chcesz spelnic swoje fantazje zapraszam.Niewazne ile masz lat liczy sie dobra zabawa.Nie interesuje mnie wirtualna fantazja ani wirtualna wymiana maili czy smsow.Czy rozmow. Tylko ogolne okreslenie swoich fantazji,potrzeb .
Masz doswidczenie i wiesz o co chodzi w bdsm bedzie to duzy plus. Pary zapraszam  pani lub pan moze byc dom rowniez.
Sa jeszcze realni chetni na takie zabawy ? czy tylko to robicie wirtualnie ze swoim smartphonem?

Kontakt


Master

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(-)2
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama