Menu
Nr ogłoszenia: 1228942 /
26 lipca

DLA WYTRAWNYCH KOBIET!!

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


UWAGA WAZNE!!

WIEM CZEGO OCZEKUJE I ZAPEWNIAM NIE INTERSUJA MNIE ,,POLSRODKI,,!! JAK ROWNIEZ NIE JESTEM ZAINTERESOWANY KOBIETAMI ZE STATUSEM: W ZWIAZKACH , WOLNYM ZWIAZKU, TO SKOMPLIKOWANE I TYM PODOBNE!!...

O Mnie :

Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałem się arogancki, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury.

Straciłem wolę do zadowalania tych, które mnie nie lubią, do kochania tych, które mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, które nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie strace ani minuty na te kobiety , które chcą manipulować. Postanowiłem już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem.

Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej. Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach.

W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych Pan, które nie wiedzą jak chwalić lub choćby dać słowo zachęty. Mam trudności z zaakceptowaniem tych, które nie lubią zwierząt i prowadza samochody bez ,,kultury,, na drodze.... A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, tych którzy  nie zasługują na moją cierpliwość.....

Nie boje się podziekowac pani, która sprawia, że czuje się gorszy, słabszy, niefajny, mało ważny, głupi, wykorzystywany. Nie potrzebujesz wokół siebie nikogo, kto sprawia, że nie czuje się najfajniejszy na świecie... ;) ...

Szukam:

Kobiety od 20 do 35lat,bez nalogow szczuplej i usmiechnietej max 167 cm

07464858741


AAA NIE PLACE ZA SEX!!Kontakt


PRYWATNIE
marcin
+44 7464858Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(-)6
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama