Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu
Nr ogłoszenia: 1306793 /
4 marca

Dyskretny, dojrzały i ekscytujący romans

Londyn
Northolt Chiswick Chelsea Fulham
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Organizm domaga się mieszanki endorfin, pełnego orgazmu w kilku aktach, męskiej dominacji lub uległości, spełnienia fantazji i ekscytujących doznań ? Wygasła euforia i zawitała po prostu przerażająca nuda i rutyna dnia codziennego?

Jeśli kilka z powyższych zabrzmiało dla Ciebie znajomo - oznacza, że szukamy w identycznym kierunku! Odezwij się jeśli brakuje Ci podobnie dyskretnej odskoczni, spełnienia lubieżnych fantazji, ekscytującego dreszczu, dobrego a czasami wyuzdanego seksu, emocji, nowych doznań, może przełamania powszechnie przyjętego tabu i pozytywnych bodźców bez mieszania uczuć i życia prywatnego. 

Dyskretna i stała relacja poza codziennością, obowiązkami, pracą. Ucieczka od monotonii w świat erotyki i ekstazy oraz fantazji bez konwenansów w oprawie bezwzględnej dyskrecji i zaufania jako priorytet dla obojga gdzie partner budując napięcie i podniecenie, podążając mapą ciała i wyszukanych bodźców poza książkową wiedzą o punkcie G potrafi go znaleźć i wykorzystać. 

O mnie: 45lat, 85kg, 182cm, wysoka higiena, poczucie humoru, palący, ciemna karnacja, przystojny (zasłyszane), inteligentny i spontaniczny a niestety solidnie zabiegany przez pracę i spore wyzwania. W pełni niezależny finansowo, zmotoryzowany, potrafiący docenić oraz uszanować dyskrecję jeśli jest oczekiwana, zaaranżować przyjemną atmosferę, lokum i oprawę. 

Nie toleruję nudy, mechaniki i rutyny a spontaniczność idzie w parze z temperamentem. Koneser smaku orgazmu, kobiecego ciała w każdym aspekcie doceniając naturę i naturalne kształty a czasami koneser kanonów subtelnej dominacji, light bondage, bielizny, erotyki, może uległości z mojej strony a La Femdom, inspirującego seksu odkrywając jego kanony. Koneser - nie kolekcjoner! Nie szukam zmanierowanej kobiety z wybujałym ego. Szukam jednej, zdecydowanej partnerki która czasami chce się zapomnieć a dla której podobnie kariera i praca lub codzienne obowiązki wzięły górę. Wiek to pojęcie względne więc to nieistotny detal.

Po prostu: szukam realnej, dyskretnej, otwartej i zdecydowanej kobiety/dziewczyny która potrzebuje spełnienia i ekstazy z zazwyczaj dominującym, dyskretnym i doświadczonym a zarazem dojrzałym emocjonalnie partnerem. Intrygująca i lubieżna znajomość zostawiając kompletnie na boku życie prywatne i codzienne obowiązki gdy czas pozwoli.

Szanuję swój czas i czas innych a tym bardziej prywatność więc proszę o kilka słów o sobie i/lub dyskretne zdjęcie które czasami mówi więcej niż słowa a zrewanżuję się adekwatnie.

LIFE IS TO SHORT!!!!! CARPE DIEM


E-mail: domkrauze77@gmail.com

Mobile tylko via priv/e-mail

  Reklama

  Kontakt


  Dominik

  Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


  Wiadomość:*
  Imię i nazwisko:*
  Twój email:^
  Twój telefon:^
  Pytanie aktywujące:*
  Wpisz w pole wynik: 6(+)1
  * - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
  ^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

  Porady Bezpieczeństwa

  Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

  1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

  2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

  3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

  4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

  5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

  Reklama
  Reklama