Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1230887 /
9 września

Chce kobiety nie dziewczyny..

Londyn Pn.
Londyn
Mężczyzna szuka mężczyzny

Treść ogłoszenia


Może od początku.Mam 25 lat mieszkam w Londynie od 2 lat i czuje już się samotny po prostu.

Jestem raczej normalnym typem pracuje,staram się o awanse myślę co zrobić żeby lepiej zarabiać,nie pije dzień w dzień,nie ćpam,interesuję się sportem przez co trenowałem jeszcze w Polsce 7 lat zapasy,mam też inne zainteresowania jak np skakanie na spadochronie czy chodzenie na strzelnice,czytanie czasem jakiejś książki,granie na laptopie lub PS 4 np. Lubię czasem też gotować to nie tak,że mam dwie lewe ręce w kuchni haha.

Chciałbym w końcu poznać jakąś "normalną" dziewczynę w podobnym wieku żeby gdzieś wyjść czasem w weekend no nie wiem np piwo-pab-pizza,kręglę? yy kino?bungee?gokarty? Może w pózniejszym etapie znajomości wspólne zwiedzanie Anglii?

Jeśli zainteresował cię powyższy tekst po prostu odezwij się i zacznijmy rozmowę.  Zostawie swój nr aby było szybciej bo mało kiedy tu zaglądam :p 07459 023726

Kontakt


ja

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(-)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama