Menu
Nr ogłoszenia: 1236372 /
7 listopada

A gdy się zejdą raz i drugi

Londyn
Tooting
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Cześć,

Pan lat 49. Mam nadzieję, że jestem osobą miłą i dowcipną osobą, choć nie mnie to oceniać. Lubię inteligentną rozmowę z ludźmi o podobnych poglądach. Mam wiele zainteresowań, od chodzenia, czytania, pisania i zwiedzania Londynu.

Szukam związku z właściwą kobietą. Czy jesteś kimś, kto lubi się śmiać, ale może również docenić poważną stronę życia, lubi odwiedzać galerie sztuki, chodzić na koncerty muzyki na żywo, spacerować nad rzeką? Przedstaw się, będziemy rozmawiać przez whatsapp, aby ustalić, czy istnieje obopólne zainteresowanie.

Dziękuję za przeczytanie mojej wiadomości i mam nadzieję, że wkrótce się poznamy! Mam również nadzieję, że będziemy cieszyć się życiem razem!

Kontakt


Maks

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(+)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama