Menu
Nr ogłoszenia:
112854
/
22 maja

remonty mieszkan budowy prace budowlane

Budownictwo i Remonty
Preferowana lokalizacja: Londyn, ub12ez
Znajomość języka angielskiego: Tylko polski
Doświadczenie: 5 lat i więcej
Dostepność do pracy w ciągu: Natychmiast

Treść ogłoszenia


witam OD 25AT PRACUJE W budownictwie jestem osoba z duzym doswiadczeniem budowlanym jak malowanie glazura terakota prace hydrauliczne elektryczne scianki dzialowe sufity podwieszane zabudowy obudowy prace muraskie tynkarskie wylewki posadzkowe tynk mineralny cemetowy docieplenia typu syloteks wata styropian prace wyburzeniowe szalowanie fudametow  przybudowki docieplamie fudametow polskie szalowanie  fudametow polskie stropy polskie podjazdy klading sufity na butach wstawianie stali padstony gardeny podjazdy malowanie plotow panele scienne podlogowe ogolnie prace budowlane PODJAZDY kostka kamien grawel-piszingiel podjazdy na matachPOLSKIE STROPY NA GARACH ZBROJENIE POLSKIE NA JARZEMKACH POLSKIE SUFITY PODWIESZANE SZALOWANIE wiecej info pod tel na chwile obecna niemam narzedzi;~-rownierz weekedy jezeli jestes uczciwa i normalna osoba to zadz START 120F-rowniez po za lodynem lub obrzerza lodynu-samodzielny-moge pracowac jako pracownik czy podwykonawca 

Keywords


ogolno budowlaniec
Reklama

Kontakt


lukasz ,,,,
+44 7570000Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(-)5
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/8Aplikując o pracę nie należy podawać swoich danych bankowych czy wysyłać pieniędzy/kaucji.

2/8Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/8Pod żadnym pozorem nie podawaj "kodów autoryzacyjnych" ani innych informacji przesłanych do Ciebie smsem.

4/8Sprawdź wiarygodność pracodawcy np. ile lat firma istnieje na rynku, czy jest zarejestrowana w Company House.

5/8Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

6/8Nie pobieraj formularzy/aplikacji z płatnych serwisów.

7/8Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

8/8Nie działaj pod presją, w pośpiechu, w obawie, że możesz przegapić jakąś szansę. Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama